АН Президент 9 філія
АН Президент 9 філія
Одеса
Показати телефон
Рекомендувати

Продаж будинків (15)

  • АН Президент 9 філія
    125 000 $
    1 190 $/м²

    Лазурная

    105 / 60 / 35 м²
    2 поверхи
    1 сот
    3 кімнати
    сьогодні
    Продається таунхаус з ремонтом. ✅2 поверхи ✅2 санвузли ✅3 кімнати ✅2 гардеробні До моря 5 хвилин на машині. Поруч ТРЦ Рів'єра. До центру міста 20 хвилин.
    Рієлтор
  • АН Президент 9 філія
    85 000 $
    810 $/м²

    Лазурная

    105 / 60 / 30 м²
    2 поверхи
    1 сот
    3 кімнати
    сьогодні
    Продається двоповерховий таунхаус у новому, затишному, сучасному житловому комплексі із закритою територією, що охороняється. С. Ліски. Стан — від будівельників. ✅2 поверхи ✅3 кімнати ✅2 санвузли 105 м² - 85 000$
    Рієлтор
  • АН Президент 9 філія
    285 000 $
    2 850 $/м²

    Висоцького вул., 190

    100 / 40 / 30 м²
    1 поверх
    5 сот
    3 кімнати
    3 тиж. тому
    Продається новий дуже гарний одноповерховий будинок з басейном і зоною барбекю в с.Фонтанка -1. В будинку капітальний євроремонт. Ремонт виконаний з якісних будівничих матеріалів. Своє індивідуальне опалення. Цистерна для запасів води. Великий двір з басейном, обладнаний сучасними очисними спорудами. Автоматизовані ворота. Сигналізація. Ділянка 5 соток ,фасадна асфальтована ,з двох вулиць. Заведені усі комунікації. Будинок 100 м². Чудовий ландшафт. Багато хвойних дерев великомірів. Повний пакет документів.
    Рієлтор
  • АН Президент 9 філія
    43 500 $
    473 $/м²

    Садовая

    92 / 60 / 14 м²
    2 поверхи
    6 сот
    3 кімнати
    3 тиж. тому
    Будинок у дачному кооперативі «Світанок». Вікна металопластикові, санвузол у будинку, бойлер, залишаються всі меблі та побутова техніка, літня кухня, альтанка, літній душ, сарай. 6 соток землі.
    Рієлтор
  • АН Президент 9 філія
    36 999 $
    673 $/м²

    Молодіжна вул.

    55 / 45 / 8 м²
    2 поверхи
    1 сот
    4 кімнати
    3 тиж. тому
    Пропонується будинок, Фонтанка-3, морська сторона, ЖМ «Хвиля», два поверхи, 4 кімнати, житловий стан, ділянка 1 сотка, санвузол у дворі, у кроковій доступності море, асфальтований під'їзд, повний пакет документів.
    Рієлтор
  • АН Президент 9 філія
    29 999 $
    333 $/м²

    Уральская

    90 / 55 / 9 м²
    1 поверх
    6 сот
    3 кімнати
    3 тиж. тому
    САМЕ СЕЛО СВІТЛЕ. Зимовий будинок, 3 кімнати, 90 м² загальна площа, санвузол у будинку, опалення — газовий котел, металопластикові вікна, господарські споруди.
    Рієлтор
  • АН Президент 9 філія
    43 996 $
    367 $/м²

    Троицкая

    120 / 70 / 24 м²
    2 поверхи
    4 сот
    4 кімнати
    3 тиж. тому
    Дерев'яний зруб, екологічно чистий будинок, металопластикові вікна з ролетами, будинок під сигналізацією, нова електропроводка, санвузол суміщений, душова кабіна, вбудована кухня, двір викладений плиткою
    Рієлтор
  • АН Президент 9 філія
    400 000 $
    1 356 $/м²

    Богдана Хмельницького, 47

    295 / 180 / 22 м²
    3 поверхи
    11 сот
    5 кімнат
    1 міс. тому
    У продажу просторий будинок із добротних матеріалів у с.Фонтанка. Характеристика: Рік постройки - 2010 3 поверхи, 4 рівня. Кімнат -5 Санвузол - 3 Балкон - 2 Фундамент - блоки Стіни - ракушняк - 1.5 кірпіча - 60 см Наружне оздоблення стін - мармур Міжкімнатні двері - дуб Плитка - італійська Сходи - дуб Перила - авторський дизайн Цокольний етаж 60 кв.м. працює, як бомбосховище, 3 м під землею Кухня 22 кв м., Гостьова - 35 кв.м. Камін - робочий, обробка мармур 2 кондиціонери Гараж - 40 кв. м., плитка У дворі можна розмістити 5 авто У саду ростуть: вишня, черешня, груша, йошта, суниця, полуниця. виноград. Залишається вбудована кухня.
    Рієлтор
  • АН Президент 9 філія
    149 999 $
    625 $/м²

    Паустовского

    240 / 180 / 20 м²
    3 поверхи
    10 сот
    5 кімнат
    1 міс. тому
    Пропонується будинок у селі Ліски, 3 поверхи, 240 м² загальної площі. 1-й та 2-й поверхи — після ремонту, 3-й поверх — від будівельників, є горище. Ділянка 10 соток. Тепла підлога, санвузол, металопластикові вікна, у будинку природний газ. Є гараж, альтанка, зона для мангала. Шикарне місце, 5 хвилин до моря на автомобілі, поруч ТЦ «Рів'єра», пляж «Яхта».
    Рієлтор
  • АН Президент 9 філія
    120 000 $
    822 $/м²

    Одеська вул.

    146 / 60 / 30 м²
    2 поверхи
    8 сот
    4 кімнати
    2 міс. тому
    Будинок із ремонтом. Два поверхи. Кухня-їдальня на першому поверсі. На другому поверсі три спальні та санвузол, кондиціонер, гараж, відеоспостереження.
    Рієлтор
  • АН Президент 9 філія
    119 999 $
    1 043 $/м²

    Уютный переулок

    115 / 46 / 32 м²
    2 поверхи
    10 сот
    4 кімнати
    2 міс. тому
    Продается зимний дом Фонтанка. Общая площадь 115 м, хорошее состояние, остается мебель, техника. В доме действующий камин, беседка, зона барбекю.
    Рієлтор
  • АН Президент 9 філія
    44 999 $
    726 $/м²

    Виноградная

    62 / 38 / 14 м²
    2 поверхи
    6 сот
    3 кімнати
    2 міс. тому
    Міцний будинок площею 62 квадратних метри. Чистий житловий стан, світло, вода в будинку. Лічильники, встановлені бойлер, кондиціонер, металопластикові вікна. Ділянка 6 соток, огороджена, підвал, басейн, господарські споруди.
    Рієлтор
  • АН Президент 9 філія
    19 999 $
    230 $/м²

    Малий переулок

    87 / 38 / 8 м²
    2 поверхи
    6 сот
    3 кімнати
    2 міс. тому
    Будинок-дача. Кооператив «Чайка», 3 кімнати, два поверхи, гарний стан.
    Рієлтор
  • АН Президент 9 філія
    154 999 $
    906 $/м²

    28-ма Лінія вул.

    171 / 70 / 16 м²
    2 поверхи
    5 сот
    4 кімнати
    2 міс. тому
    Красивий двоповерховий будинок із класичним капітальним ремонтом, 4 просторі кімнати, два санвузли, робочий кабінет, гараж. На прибудинковій території розташований гостьовий будиночок, встановлено відеоспостереження, є зона барбекю. Будинок оснащений міськими комунікаціями, а також огороджений капітальним парканом і добротними воротами. Будинок повністю готовий прийняти нових мешканців, меблі та побутова техніка входять у вартість.
    Рієлтор
  • АН Президент 9 філія
    84 999 $
    944 $/м²

    Степовая

    90 / 50 / 12 м²
    2 поверхи
    9 сот
    3 кімнати
    2 міс. тому
    Пропонується зимовий будинок у Вапнярці. На 1 поверсі — 2 кімнати (20 м² та 15 м²), кухня-їдальня та веранда, на ділянці є гостьовий будиночок. Дах — шифер, підлога з підігрівом, санвузол у будинку. Є альтанка з грилем-барбекю.